Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Wystąpienia publiczne - jak przemawiać do ludzi?

Program

miejsce:
Galeria Aneks, godz. 17:00
wstęp:
wstęp wolny

Wystąpienia publiczne - jak przemawiać do ludzi?


Jak przemawiać, by z zaciekawieniem nas słuchano? Jak sprawić by nasze wystąpienie pozostało na długo w pamięci odbiorców? Na te i inne pytania dotyczące wystąpień publicznych odpowiemy na najbliższym spotkaniu Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Puławach. Z różnymi formami wystąpień mamy do czynienia nie tylko w szkole i pracy, ale także podczas spotkań nieformalnych. Na organizowanym przez nas spotkaniu dowiesz się o tym jak zaprezentować się z jak najlepszej strony, skutecznie i ciekawie przekazywać to, co masz do powiedzenia, oraz jak przeprowadzić świetne wystąpienie, które zapadnie w pamięć Twoim słuchaczom.

Gościem spotkania będzie Anna Pronczuk-Omiotek - manager, doradca i szkoleniowiec. Organizuje spotkania branżowe "Lublin IT" i koordynuje lubelski oddział "infoShare Academy". Od 5 lat jest także właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej. Doradza i prowadzi warsztaty z tematów takich jak: zarządzanie projektami, wystąpienia publiczne, marketing, prowadzi także doradztwo dla startupów. Za Anią ponad 1650 godzin warsztatów, a jej prezentacje widziało ponad 4300 osób.

Serdecznie zapraszamy!

 

Organizatorem spotkania jest Akademia Rozwoju Osobistego Columbus.

Partnerami wydarzenia są: Puławski Park Naukowo-Technologiczny, Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich, Omida Group, POK "Dom Chemika".

Daty związane z tym wydarzeniem:

15 Marca 2019 | POK "Dom Chemika", godz. 17:00 Wystąpienia publiczne - jak przemawiać do ludzi?
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"