Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Wernisaż wystawy Adama Panka "Linoryt. Droga życia"

Program

miejsce:
Puławska Galeria Sztuki, godz. 18:00
wstęp:
wstęp wolny

Wernisaż wystawy Adama Panka "Linoryt. Droga życia"


Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Adama PankaGrafika” który odbędzie się 8 marca o godz. 18:00 w Galerii Aneks. Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00 do 5 kwietnia 2019 r. Wstęp wolny.

 

Dwie serie linorytów „Droga życia” i „Drzewo życia” spójne w tytułach i przedstawionych treściach, poprzez metaforykę i symbolikę wyrażają przemyślenia filozoficzno-etyczne w odniesieniu do Drogi Krzyżowej, na pograniczu metafizyki i świata realnego oraz egzystencji człowieka – mówi o wystawie autor.

 

Adam Panek - urodził się w 1952 roku w Sławatyczach. Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie oraz Instytutu Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uprawia grafikę warsztatową i artystyczną. Pracuje w zakładzie Grafiki Warsztatowej w Instytucie Sztuk Plastycznych na wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczestniczył w 24 indywidualnych i 153 pokonkursowych wystawach graficznych w kraju i za granicą.

 

Daty związane z tym wydarzeniem:

08 Marca 2019 | Galeria Aneks, godz. 18:00 Wystawa Adama Panka "Linoryt. Droga Życia" - rozpoczęcie
05 Kwietnia 2019 | Galeria Aneks, godz. 16:00 Wystawa Adama Panka "Linoryt. Droga Życia" - zakończenie
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"