Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Święto ulicy Moniuszki

Program

miejsce:
ulica Stanisława Moniuszki w Puławach, godz. 16:00
wstęp:
wstęp wolny

Święto ulicy Moniuszki


W dniu 200 rocznicy urodzin wybitnego polskiego kompozytora, dyrygenta i ojca opery narodowej – Stanisława Moniuszki, zapraszamy wszystkich do udziału w ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Święto ulicy Moniuszki”. Wydarzenie jest jedną z wielu inicjatyw promujących twórczość kompozytora, z okazji Roku Moniuszkowskiego.

 

W programie imprezy m. in.: wspólne odtańczenie poloneza z Zespołem Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak "Mamci", Koncert Laureatów XV edycji Puławskiego Turnieju Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki i Pieśni Narodowych "Witaj Majowa Jutrzenko!", wspólne wykonanie na fletach utworu „Prząśniczka”, występ Puławskiej Orkiestry Dętej, koncert utworów Stanisława Moniuszki w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I st. im. Romualda Twardowskiego, zabawy i animacje z epoki przygotowane przez POK „Dom Chemika”, zdjęcie z Moniuszką.

 

Wydarzenie odbędzie się 5 maja 2019 r. o godz. 16:00 na terenie ulicy Stanisława Moniuszki w Puławach oraz na placu przy Szkole Społecznej im. Ch. P. Aignera. Na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekała słodka niespodzianka.

 

 

Daty związane z tym wydarzeniem:

5 Maja 2019 | ulica Stanisława Moniuszki w Puławach, godz. 16:00 Święto ulicy Moniuszki
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"