Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Literacki Rajd Rowerowy do Muzeum Jana Kochanowskiego

Program

miejsce:
Centrum Informacji Turystycznej, godz. 08:30
wstęp:
wstęp wolny

Literacki Rajd Rowerowy do Muzeum Jana Kochanowskiego


Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na drugą tegoroczną wycieczkę rowerową. Na sobotę 8 czerwca zaplanowany został Literacki Rajd Rowerowy na dystansie wynoszącym ok. 52 km. Trasa rajdu poprowadzi przede wszystkim drogami publicznymi ciągnącymi się po zachodnim brzegu Wisły. Punktem docelowym jest dotarcie do miejscowości Czarnolas w powiecie zwoleńskim i zwiedzenie ekspozycji mieszczącej się w tamtejszym Muzeum Jana Kochanowskiego stanowiącym Oddział Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

 

Udział w rajdzie jest bezpłatny, jednakże ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Centrum Informacji Turystycznej znajdującym się na Skwerze Niepodległości. Biuro CIT jest czynne codziennie w godz. 9-17. Rejestracja uczestników trwa od 29 maja do 6 czerwca.

 

Wydarzenie adresowane jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Szczegółowe informacje na temat zaplanowanej trasy Puławy - Czarnolas - Puławy można uzyskać w Centrum Informacji Turystycznej.

 

REGULAMIN

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Daty związane z tym wydarzeniem:

08 Czerwca 2019 | Centrum Informacji Turystycznej, godz. 08:30 Literacki Rajd Rowerowy do Muzeum Jana Kochanowskiego
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"