Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » POK-frontacje

Program

miejsce:
Dziedziniec Pałacu Marynki w Puławach, godz. 16.30
wstęp:
wstęp wolny

POK-frontacje


Po raz czwarty zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy podczas dnia otwartego POK „Dom Chemika”. Przed nami kolejna odsłona POK-frontacji, czyli pokazu form artystycznych z naszego Ośrodka.

 

W niedzielne popołudnie, 9 czerwca, spotykamy się w pięknym otoczeniu parku, na Dziedzińcu Pałacu Marynki w Puławach. Na scenie zaprezentują się dla Was wszystkie formacje działające w POK.

 

Do zabawy tanecznym krokiem zaproszą nas m. in.: Zespół Baletowy „Etiuda”, który będzie urzekał nas swoimi baletowymi popisami i egzotycznymi tańcami. Równie żywiołowych tanecznych emocji dostarczą nam układy choreograficzne w wykonaniu Studia Tańca „Pokus”. Na ludową nutę zagra kapela Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci”, a sam zespół zabierze nas w podróż po najpiękniejszych polskich tańcach i pieśniach. W nowym energetycznym repertuarze, przed publicznością zaprezentuje się Puławska Orkiestra Dęta.

 

Na scenie usłyszymy także wokalistów Michała Matrasa i Zbigniewa Jonaka, a w roli debiutantów wystąpi Dziecięco-młodzieżowy Zespół Wokalny. Zaprezentują się również dwie grupy śpiewających seniorów - „Puławianki” i Zespół Reprezentacyjny Geriatrii. Nie zabraknie też elementów ze świata teatru. Fragmenty swoich spektakli pokażą Teatr RETRO, Teatr SPUT². Swoją inscenizację "Zajączki Samochwały" pokażą maluchy z warsztatów "Zabawa w Teatr". Na dziedzińcu spotkacie także małych aktorów z Teatrzyku „Figielek”, uczestników zajęć z Koła Konferansjerów i Recytatorów oraz animatorów lalek z „Muchomora”.

 

Tego wyjątkowego dnia, wśród atrakcji przygotowanych dla wszystkich uczestników, znajdą się także wspólne gry i animacje. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych lub cyrkowych animacjach. Na kreatywnych będzie czekał kącik plastyczny oraz malowanie toreb. O najmłodszych zadba specjalnie przygotowana strefa malucha. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

POK-frontacje są inauguracją obchodów 35-lecia działalności Puławskiego Ośrodka „Dom Chemika”.

 

Dołączcie do nas i bawcie się razem z nami! Zapraszamy 9 czerwca br. o godz. 16:30 na Dziedziniec Pałacu Marynki.

Daty związane z tym wydarzeniem:

09 Czerwca 2019 | Dziedziniec Pałacu Marynki w Puławach, godz. 17:00 POK-frontacje
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"