Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Koncert Marcin&Karol feat. Karolina Jastrzębska

Program

miejsce:
Klub Rejs, ul. Portowa 2, godz. 20:00
wstęp:
15 zł

Koncert Marcin&Karol feat. Karolina Jastrzębska


Podczas Bluesowego Rejsu nad Wisłę na miłośników muzyki bluesowej będzie czekał wyjątkowo interesujący projekt akustyczny. 16 sierpnia, wystąpi grupa Marcin&Karol (ft. Karolina Jastrzębska). Duet wykonuje muzykę akustyczną będącą mieszanką bluesa i ballady poetyckiej.


Członkowie zespołu od lat biorą aktywny udział w puławskich warsztatach bluesowych, gdzie doskonalą swoje umiejętności. Zespół tworzą wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Marcin Kruk oraz harmonijkarz i autor tekstów Karol Zieliński, kilkukrotny laureat ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów harmonijkowych. Wynikiem współpracy muzyków jest album ”Pieśń nadziei", na który składają się utwory z repertuaru duetu Marcin&Karol W nagraniach wzięła udział także Karolina Jastrzębska, która współpracuje z zespołem. Karolina jest cenioną wokalistką i znaną osobowością polskiej sceny country, jest też laureatką prestiżowego plebiscytu „Dyliżanse” w kategorii wokalistka roku. Gra także na mandolinie. Do największych sukcesów grupy należą: wyróżnienie na Festiwalu Bluesowo-Rockowym ”Wielki Ogień" (2016 r.), wzięli także udział w finałach Kraśnik Blues Meeting w (2016 r.), oraz Galicja Blues Festiwal (2016 r.).

 

Koncert grupy Marcin&Karol (ft. Karolina Jastrzębska) odbędzie się w piątek 16 sierpnia o godz. 20:00 w Pubie Rejs. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel.: (81) 886 20 24 i na godzinę przed wydarzeniem w Klubie Rejs.

 

Daty związane z tym wydarzeniem:

16 Sierpnia 2019 | Klub Rejs, ul. Portowa 2, godz. 20:00 Koncert Marcin&Karol feat. Karolina Jastrzębska
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"