Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Pożegnanie Lata - Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Program

miejsce:
Port Marina Puławy, godz. 20:30
wstęp:
wstęp wolny

Pożegnanie Lata - Koncert Dawida Kwiatkowskiego


31 sierpnia w Marinie Puławy odbędzie się festyn rodzinny z okazji zakończenia wakacji „Pożegnanie Lata”. W tym dniu na mieszkańców Puław będzie czekała moc atrakcji. W programie wydarzenia: gry i animacje dla dzieci, zabawy, konkursy, pokaz cyrkowy oraz oczywiście występ gwiazdy. W tym roku zagra dla nas Dawid Kwiatkowski.

 

Impreza na Marinie rozpocznie się już o godz. 15:30. Gry ruchowe i zabawy dla najmłodszych poprowadzą animatorki z Kuku Agency. Następnie gwiazda sceny cyrkowej – Tobi zaprezentuje swoje interaktywne show. Pokaz rozpocznie się o godz. 17:00. W puławskiej Marinie wystąpi także Moriah Woods z zespołem. Moriah to autorka tekstów, kompozytorka, multiinstrumentalistka. Pochodzi z miasteczka Paonia w stanie Colorado. Do Polski przyjechała w 2014, gdzie aktualnie mieszka i tworzy. Jej muzyka to alternatywy, akustyczny folkiem połączony z mocniejszym brzmieniem. Koncert artystki rozpocznie się o godz. 18:45. Następnie na scenie zagra Dawid Kwiatkowski.

 

 

Dawid Kwiatkowski to najważniejsze muzyczne odkrycie polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. 23-letni wokalista, szturmem zawojował polski rynek muzyki rozrywkowej, zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju. Od początku swojej kariery pozostaje jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Jest autorem tekstów i laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Artysta wykonuje piosenki z gatunku pop. Muzyk wydał sześć albumów studyjnych. Ostatni z nich - "13 grzechów niczyich"- miał swoją premierę 30 maja 2019 r.

 

 

Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show. Nie inaczej będzie w Marinie. Koncert Dawida Kwiatkowskiego rozpocznie się o godz. 20:30.

 

Dla wielbicieli muzyki Dawida będzie dostępny Sklep Miłośników, gdzie fani będą mogli zaopatrzyć się w gadżety i płyty swojego idola.

 

Podczas festynu „Pożegnanie lata” akcję krwiodawstwa poprowadzą Brrave Knights MC Poland. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Motoserce – krew darem życia”.

 

Wstęp wolny!


REGULAMIN PORTU MARINA

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ

Daty związane z tym wydarzeniem:

31 Sierpnia 2019 | Port Marina Puławy, godz. 20:30 Pożegnanie Lata - Koncert Dawida Kwiatkowskiego
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"