Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Zapisy na zajęcia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci"

Program

miejsce:
Zespół Dziennych Domów Pomocy Społecznej ul. 6 sierpnia 20, godz. 16.00-18.30

Zapisy na zajęcia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci"


Rozpoczynamy nowy rok kulturalny, a wraz z nim ruszają zapisy na zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Zespole Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci”. Jeśli twoje dziecko lubi śpiew taniec i muzykę to zajęcia w „Powiślu”są właśnie dla niego! Nabór do grupy dziecięcej chłopców i dziewczynek w wieku 5-8 lat odbędzie się już 2 września.


Uczestnictwo w zajęciach „Powiśla” pozwala na poznanie tańców narodowych i ludowych, podstaw tańca klasycznego, tańca ludowego w stopniu zaawansowanym, poznanie zasad śpiewu ludowego i opanowanie repertuaru zespołu. Dzieciom gwarantujemy dobrą zabawę, przyjaźnie na całe życie, atrakcyjne wyjazdy krajowe i zagraniczne, występy, konkursy i spotkania integracyjne.


Zespół prowadzą: Małgorzata Knap, Łukasz Czerwiński i Konrad Grabowski.


Zgłoszenia przyjmowane są bezpośrednio u instruktorów prowadzących 2 września w godz. 16.00-18.30 w Zespole Dziennych Domów Pomocy Społecznej ul. 6 sierpnia 20.


Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w zapisach 2 września zapraszamy do kontaktu mailowego: agnieszka.cichocka@domchemika.pl


KARTA ZGŁOSZENIA


Daty związane z tym wydarzeniem:

02 WrześNia 2019 | Zespół Dziennych Domów Pomocy Społecznej ul. 6 sierpnia 20, godz. 16.00-18.30 Zapisy na zajęcia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci"
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"