Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Spektakl "Staś i zła noga"

Program

miejsce:
Sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej w Puławach ul. Partyzantów 46
wstęp:
wstęp wolny

Spektakl "Staś i zła noga"


Staś przyjaźni się ze swoją Złą Nogą, ale Mama powoli zaczyna martwić się, że ten nietypowy przyjaciel sprowadzi na jej syna nieszczęście. Chłopiec, choć nie traci dobrego humoru, zaczyna przynosić ze szkoły kiepskie oceny i powoli traci kolejnych znajomych. Mama również wydaje się nie mieć szczególnego szczęścia do międzyludzkich relacji. Czy Zła Noga jest naprawdę taka zła? A może to tylko wymysł Stasia, który próbuje wymigać się od obowiązków i kar?

 

 

Staś i Zła Noga” to opowieść o kilkunastoletnim chłopcu z niepełnosprawnością, którego samotnie wychowuje Mama. O ich zmaganiach z codzienną rzeczywistością, przezwyciężaniu przeciwności i poszukiwaniu przyjaciół. Wszystko to podszyte solidną dawką ironicznego humoru, bo przecież ta historia to znacznie więcej! Mama walczy z systemem, Staś trenuje zdolności telepatyczne, a Zła Noga marzy, by zostać kosmonautką. Jak potoczą się ich historie?

 

Spektakl dla młodzieży i dorosłych.

 

Na spektakl na podstawie komiksu Tomasza SPELLA Grządzieli „Przygody Stasia i Złej Nogi” zapraszamy 8 września 2019 r. o godzinie 17:00 do sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Puławach, ul. Partyzantów 46. Wstęp wolny.


Spektakl prezentowany będzie w ramach ogólnopolskiego programu Teatr Polska.

 

 


Daty związane z tym wydarzeniem:

08 WrześNia 2019 | Sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej w Puławach ul. Partyzantów 46, godz. 17:00 Spektakl "Staś i zła noga"
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"