Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Zapisy na zajęcia do grupy plastycznej

Program

miejsce:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Zygmunta Wróblewskiego 11

Zapisy na zajęcia do grupy plastycznej


Dzieci od 6 roku życia, młodzież i osoby dorosłe zapraszamy na zajęcia do grupy plastycznej. Do uczestnictwa w grupie plastycznej można zgłaszać się mailowo: ryszard.rusek@domchemika.pl przez cały wrzesień.

 

Zajęcia przygotowane są dla osób początkujących, które nie miały styczności ze sztuką i nie posiadają większych zdolności plastycznych, jak również dla pasjonatów rysunku i malarstwa. Uczestnicy zajęć mają możliwość rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości na barwy, formy, kształty oraz poczucia estetyki. Zajęcia te to nauka dostosowana do potrzeb i możliwości indywidualnych związana jest ze zdobywaniem umiejętności w zakresie rozmaitych technik malarskich, rysunku i podstaw grafiki, modelowania w glinie.

 

Pierwsze zajęcia i spotkanie organizacyjne z nowymi osobami odbędzie się w piątek, 6 września w godz. 16.30-18.00 lub w sobotę, 7września w godz. 9.00-11.30 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Zygmunta Wróblewskiego 11.

 

Zajęcia prowadzi Ryszard Rusek.


 

KARTA ZGŁOSZENIA


Daty związane z tym wydarzeniem:

30 WrześNia 2019 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Zygmunta Wróblewskiego 11 Zapisy na zajęcia do grupy plastycznej
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"