Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Konkurs poetycki "Wiersz o Patronie"

Program

miejsce:
POK “Dom Chemika”
wstęp:
wstęp wolny

Konkurs poetycki "Wiersz o Patronie"


W ramach obchodów 20. rocznicy nadania Puławom Patrona Świętego Brata Alberta zapraszamy serdecznie młodzież i dorosłych do udziału w konkursie poetyckim Wiersz o Patronie poświęconym postaci tego wyjątkowego Świętego.

Wartości, które przekazuje swoim ziemskim życiem nasz patron uczą miłości, bezinteresownej pomocy, poszanowania ludzkiej godności, patriotyzmu i wytrwałości w dążeniu do swoich życiowych celów. Może to stanowić wspaniałą inspirację poetycką. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam młodzież i dorosłych do włączenia się w obchody nadania Puławom Patrona oraz do udziału w konkursie zachęca Zbigniew Śliwiński, dyrektor POK „Dom Chemika”.

 

Konkurs Poetycki „Wiersz o Patronie”

 

  1. Konkurs polega na przedłożeniu do oceny jednego wiersza tematycznie związanego z postacią lub działalnością naszego patrona Brata Alberta Chmielowskiego: Patrioty – Artysty – Malarza – Ojca ubogich.

  2. Uczestnik konkursu zobowiązany jest do:

  • wypełnienia karty zgłoszenia (załącznik nr 1),

  • umieszczenia karty zgłoszenia w kopercie oznakowanej godłem (pseudonimem),

  • umieszczenia nadsyłanego do konkursu wiersza w oddzielnej, zamkniętej kopercie oznakowanej godłem (pseudonimem), takim samym jak koperta z kartą zgłoszenia.

3. Wiersz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 19 listopada 2019 r. do pokoju nr 20 lub na portiernię Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” lub pocztą na adres Organizatora: Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”, ul. Wojska Polskiego 4, 24-100 Puławy.

 

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich poetów do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

 

Karta zgłoszenia oraz zgoda na uczestnictwo i przetwarzanie danych osobowych dziecka.

Daty związane z tym wydarzeniem:

19 Listopada 2019 | POK "Dom Chemika" Konkurs poetycki "Wiersz o Patronie" - dostarczanie prac
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"