Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Powitanie Nowego Roku 2020

Program

miejsce:
Plac im. Fryderyka Chopina, godz. 23:00 - 01:30
wstęp:
wstęp wolny

Powitanie Nowego Roku 2020


Wielkimi krokami zbliża się ostatnia, najhuczniejsza impreza mijającego roku. Miejski Sylwester 2019/20 wzorem lat ubiegłych odbędzie się na placu im. Fryderyka Chopina. Rozpoczęcie zabawy planowane jest na godzinę 23:00. Zapraszamy wszystkich, którzy w niepowtarzalnej atmosferze miejskiej zabawy chcą powitać Nowy Rok!

 

Tegorocznego Sylwestra rozpocznie zespół ABBA M, który przygotował dla nas program artystyczny z piosenkami zespołów ABBA i Boney M. Największe hity tych popularnych grup wykonają artyści z Teatru Rozrywki w Chorzowie i Teatru Zagłębia w Sosnowcu. Nie zabraknie takich przebojów jak: „Mamma Mia”, „Waterloo”, "Dancing Queen" czy „Rivers of Babylon” i „Daddy cool”.

 

Tradycyjnie przed północą przedstawiciele władz miasta złożą uczestnikom imprezy i mieszkańcom Puław życzenia noworoczne. Zobaczymy także widowiskowy pokaz pirotechniki scenicznej wraz z wyrzutem konfetti. W programie przewidziane także konkursy dla mieszkańców.

 

Następnie przyjdzie czas na główną gwiazdę tej nocy. Na scenie pojawi się Bovska, czyli Magda Grabowska-Wacławek. Puławianie będą mogli posłuchać nietuzinkowych brzmień i ciekawego wokalu artystki. Bovska najbardziej znana jest ze swojego debiutanckiego albumu „Kaktus”. Jej drugi krążek zatytułowany „Pysk” podtrzymał pozycję tej twórczyni jako jednej z bardziej interesujących polskich wokalistek młodego pokolenia.

 

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 01:30. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwały będą służby porządku publicznego i medyczne oraz profesjonalna ochrona.

 

Do zobaczenia w szampańskich nastrojach o godz. 23:00 na Placu im. Fryderyka Chopina! Spędźmy ten wyjątkowy wieczór razem!


Powitanie Nowego Roku 2020 - program

Powitanie Nowego Roku 2020 - regulamin Placu Chopina

Powitanie Nowego Roku 2020 - regulamin imprezy plenerowej

Daty związane z tym wydarzeniem:

31 Grudnia 2019 | Plac im. Fryderyka Chopina, godz. 23:00 - 01:30 Powitanie Nowego Roku 2020
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"