Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » "Od Bajora do Bajora" - recital Bartosza Piskały

Program

miejsce:
POK “Dom Chemika”, godz. 18:00
wstęp:
5 zł

"Od Bajora do Bajora" - recital Bartosza Piskały


"Od Bajora do Bajora" to kolejna muzyczna propozycja Michała Matrasa, pod okiem którego kształci się wielu utalentowanych wokalistów. Jednym z takich talentów jest Bartosz Piskała. Choć młody mężczyzna mocno stąpa po ziemi, kształcąc się na inżyniera na Politechnice Warszawskiej, to w duszy ciągle gra mu muzyka. Bartosz przez 3 lata uczęszczał na zajęcia wokalne do Michała Matrasa. Po wyjeździe na studia, zapragnął wrócić do muzycznych korzeni i opowiedzieć swoją historię szerszej publiczności. Michał Matras daje takie możliwości. Nawet ci, którzy zakończyli swoją przygodę wokalną w Puławach, mogą do nas powrócić i pod czujnym okiem instruktora przygotować swój własny recital.

 

Podczas koncertu, oprócz znakomitych utworów Michała Bajora, usłyszymy piosenki najlepszych autorów teksów i kompozytorów, takich jak: Andrzej Zaucha, Bułat Okudżawa, Grzegorz Turnau, Marek Grechuta, Zbigniew Wodecki czy Krzysztof Komeda.

 

Wszystkie aranżacje do recitalu opracował Michał Matras. Bartoszowi towarzyszyć będzie na gitarach jego brat, Wojciech Piskała oraz gościnnie wystąpi Dagmara Pacek, młoda i równie utalentowana wokalistka.

 

"Od Bajora do Bajora" to gwarancja doskonałej muzyki i pięknych polskich tekstów oraz znakomite muzyczne rozpoczęcie Nowego 2020 Roku!

 

Zapraszamy 3 stycznia 2020 r. o godz. 18:00 do POK „Dom Chemika”. Bilety w cenie 5 zł, dostępne w kasie POK "Dom Chemika", tel.: (81) 886 20 24.

Daty związane z tym wydarzeniem:

3 Stycznia 2020 | POK “Dom Chemika”, godz. 18:00 "Od Bajora do Bajora" - recital Bartosza Piskały
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"