Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Spektakl "Klimakterium ... i już"

Program

miejsce:
Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, godz. 17:00
wstęp:
od 85 zł

Spektakl "Klimakterium ... i już"


Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu „Klimakterium i już” o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie! ”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!


Wspaniała komedia - jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Obsada:

Krycha – Ewa Złotowska
Zosia – Grażyna Zielińska
Pamela – Elżbieta Jodłowska
Malina – Elżbieta Jarosik

 

Na spektakl zapraszamy 15 lutego 2020 r. o godz. 17:00 do Hali Sportowej ZST, ul. Wojska Polskiego 7 . Bilety w cenie od 85 zł do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel: 81 886 20 24.

Daty związane z tym wydarzeniem:

15 Lutego 2020 | Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, godz. 17:00 Spektakl "Klimakterium ... i już"
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"