Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Koncert solistów Zespołu Reprezentacyjnego Geriatrii - "Szanujmy wspomnienia" cz. I

Program

miejsce:
POK “Dom Chemika”, godz. 18:00
wstęp:
7 zł

Koncert solistów Zespołu Reprezentacyjnego Geriatrii - "Szanujmy wspomnienia" cz. I


Szanujmy wspomnienia” to tytuł koncertu w wykonaniu solistów Zespołu Reprezentacyjnego Geriatrii, na który zapraszamy we wtorek 25 lutego.

 

W repertuarze piosenki znane i lubiane, sentymentalne i dowcipne. Te, które cieszą do dziś - bawią i przywołują wspomnienia. W podróż muzycznym wehikułem czasu słuchaczy zabiorą takie utwory jak: „Gdybym był bogaty”, piosenka z filmu „Vabank”, „Czarna Mańka”, „Dobranoc Panowie”, „Najwięcej witaminy”, „Polska miłość” czy tytułowe „Szanujmy wspomnienia”.

 

Prawdziwy ,,wspomnień czar" przywołają prezentujący się w koncercie wokaliści: Józefa Janczura, Bożena Jagielska, Janina Świech, Wiesław Dybalski i Wiesław Suszek, a o muzyczną oprawę zadba akompaniujący im Michał Matras. Na skrzypcach zagra Marta Jaworska.

 

Na pierwszą część koncertu zapraszamy 25 lutego br. o godz. 18:00 do Puławskiej Galerii Sztuki. Bilety w cenie 7 zł do nabycia w kasie POK, tel.: 81 886 20 24.

 

Daty związane z tym wydarzeniem:

25 Lutego 2020 | POK “Dom Chemika”, godz. 18:00 Koncert solistów Zespołu Reprezentacyjnego Geriatrii - "Szanujmy wspomnienia" cz. I
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"