Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Wysocki i Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX wieku

Program

miejsce:
Szkoła Muzyczna im. R. Twardowskiego, al. Partyzantów 46, godz. 18:00
wstęp:
39 zł (przedsprzedaż), 49 zł (w dniu koncertu)

Wysocki i Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX wieku


Zapraszamy na niezwykły wieczór poświęcony dwóm największym bardom XX wieku - Włodzimierzowi Wysockiemu i Bułatowi Okudżawie. Ich twórczość wpisała się na zawsze w historię i tradycję piosenki. Swoją charyzmą docierali do milionów odbiorców na całym świecie. Śpiewali na przekór ustrojowi, na przekór KGB, na przekór cenzurze. Dawali nadzieję. Na scenie zabrzmią ich największe i najpiękniejsze, także najbardziej znane przeboje. Wykonywać je będą Piotr Kajetan Matczuk, Tomasz Imienowski, Artur Chyb - muzycy zespołu PIRAMIDY.

 

Pieśni, składające się na ten niezwykły projekt, zostały wybrane przez muzyków w bardzo przemyślany sposób. Podczas koncertu muzycy opowiadają o barwnym i dramatycznym życiu obu bardów. W czasie koncertu będzie można usłyszeć niezapomniane piosenki Włodzimierza Wysockiego: w tym legendarne "Ochota na Wołkov", "Centrala zero siedem", "Gdzie Wywiozą" oraz najbardziej znane pieśni Bułata Okudżawy m.in.: "Aleksander Sergiejewicz Puszkin", "Trzy Miłości", "Pieśń o Huzarze" a także "Modlitwę - Dopóki ziemia kręci się" oraz wiele innych.

 

 

Na niezapomniany koncert, przesycony nostalgią, naznaczony odrobiną filozoficznej zadumy, ale także nie pozbawiony humoru i nutki satyry wieczór spędzony z pięknym słowem i cudowną muzyką zapraszamy 29 lutego o godz. 18:00 do sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Puławach, al. Partyzantów 46.

 

Bilety w cenie: 39 zł (w przedsprzedaży) i 49 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasie POK tel.: 81 886 20 24.

Daty związane z tym wydarzeniem:

29 Lutego 2020 | Szkoła Muzyczna im. R. Twardowskiego, al. Partyzantów 46, godz. 18:00 Wysocki i Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX wieku
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"