Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Kabaret Smile z programem "Tu i teraz"

Program

miejsce:
Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, godz. 16:00
wstęp:
50 zł/ 60 zł/ 70 zł/ 80 zł/ 90 zł

Kabaret Smile z programem "Tu i teraz"


Kabaret Smile zagości w Puławach z nowym programem "Tu i teraz!"


Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.


Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

 

#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

 

Na występ grupy zapraszamy 8 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 16:00 do Hali Sportowej ZST w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7. Bilety w cenie 50 zł/ 60 zł/ 70 zł/ 80 zł/ 90 zł dostępne są w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.Daty związane z tym wydarzeniem:

8 Marca 2019 | Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, godz. 16:00 Kabaret Smile z programem "Tu i teraz"
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"