Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Koncert O.S.T.R. & DJ HAEM

Program

miejsce:
Klub muzyczny Lawa, ul. Lubelska 63, godz. 17:00
wstęp:
49 zł (przedsprzedaż), 59 zł (w dniu koncertu)

Koncert O.S.T.R. & DJ HAEM


Stosownie do decyzji podjętej podczas posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w dniu 11 marca 2020 r., w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zgodnie z zarządzeniem wojewody lubelskiego w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa, w szczególności w: teatrach, operach, operetkach, filharmoniach, kinach, muzeach, domach kultury i galeriach sztuki, KONCERT O.S.T.R zostaje odwołany.


Zwrot biletów w kasie POK, możliwy będzie po ustaniu decyzji o zamknięciu Ośrodka. Zwrot biletów zakupionych przez system BILETYNA, możliwy jest za pomocą tego systemu.


O.S.T.R. & DJ HAEM w Puławach!

 

Już 22 marca na scenie puławskiego klubu muzycznego Lawa O.S.T.R. zaprezentuje utwory z najnowszego wydawnictwa „GNIEW!”. Nowa trasa to przede wszystkim duża dawka materiału z najnowszej płyty, ale oczywiście nie zabraknie też najpopularniejszych numerów z owocnej dyskografii rapera.

 

 

Adam O.S.T.R. Ostrowski – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 20 albumów muzycznych. Posiadacz 6 złotych i 7 platynowych płyt. Czterokrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hip-hopowych.

 

 

Koncert O.S.T.R. & DJ HAEM 22 marca (niedziela), o godzinie 17:00 w klubie Lawa, ul. Lubelska 63. Bilety w cenie 49 zł (przedsprzedaż) i 59 zł (w dniu koncertu). Rezerwacje i bilety dostępne w kasie POK tel.: 81 886 20 24 oraz na biletyna.pl.


REGULAMIN IMPREZY I OŚWIADCZENIE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

 
Daty związane z tym wydarzeniem:

22 Marca 2020 | Klub muzyczny Lawa, ul. Lubelska 63, godz. 17:00 Koncert O.S.T.R. & DJ HAEM
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"