Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Leśny Rajd Pieszy

Program

wstęp:
bezpłatny

Leśny Rajd Pieszy


Ze względu na obecna sytuację w kraju związaną z rozprzestrzenianiem 
się koronawirusa informujemy, że
Leśny Rajd Pieszy
zostaje przełożony.

Nowy termin zostanie ustalony po ustaniu zagrożenia.


***

W niedzielę 29 marca br. w ramach akcji „Aktywne Puławy” zapraszamy wszystkich miłośników przyrody i pieszej wędrówki do wzięcia udziału w Leśnym Rajdzie Pieszym.
 

Trasa rajdu to dystans 12 kilometrów rozpoczynający się w centrum Puław, a kończący w lesie Ruda Czechowska. Dodatkową atrakcją Rajdu jest zaplanowane przejście w pobliżu kompleksu dawnych schronów wojskowych. Grupę uczestników poprowadzi Mariusz Karolak i Tomasz Kitka, instruktorzy Centrum Informacji Turystycznej.

 

Zbiórka uczestników o godz. 10:00 przy wejściu głównym do Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” (od strony ul. Wojska Polskiego) po wcześniejszym dokonaniu zapisów.

 

Zapisy na rajd prowadzone są w Centrum Informacji Turystycznej w Puławach osobiście, mailowo: turystyka@domchemika.pl lub telefonicznie pod numerem 81 4586840 i potrwa w dniach od 10 do 26 marca br. Ilość miejsc ograniczona.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich jak i niepełnoletnich (szczegóły w regulaminie uczestnictwa).

 

Podczas spaceru zachęcamy do skorzystania z kijów nordic walking, które można wypożyczyć w Centrum Informacji Turystycznej, na Skwerze Niepodległości.

 

Organizatorzy sugerują uczestnikom wyposażenie się w preparaty zapobiegające kleszczom i insektom.

 

REGULAMIN

Daty związane z tym wydarzeniem:

29 Marca 2020 Leśny Rajd Pieszy
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"