Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » (nie)Winny Rajd Pieszy

Program

wstęp:
bezpłatny

(nie)Winny Rajd Pieszy

 

Ze względu na obecna sytuację w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że (nie)Winny Rajd Pieszy zostaje odwołany.

 


***

 

(nie)Winny Rajd pieszy to gratka dla miłośników pieszej wycieczki i osób interesujących się historią w naszym regionie. Organizowany jest w ramach akcji „Aktywne Puławy”.

 

W ramach tegorocznej akcji „Aktywne Puławy” zapraszamy wszystkich sympatyków pieszej wycieczki oraz miłośników historii w naszym regionie na „(nie) Winny rajd Pieszy” w niedzielę 19 kwietnia br.

 

Celem marszruty wiodącej przez malownicze lasy i pola, wąwozy i głębocznice naszego regionu jest wieś Las Stocki i miejsce pamięci bitwy z 1945 roku oraz wizyta w regionalnej winiarni. Kilkugodzinna trasa marszu adresowana jest do ludzi o dosyć dobrej kondycji fizycznej, którzy podołają trudom przemarszu.

 

Szczegóły dotyczące (nie) Winnego Rajdu Pieszego:

 

Zbiórka: niedziela 19 kwietnia 2020 r., godz. 8.30 na błoniach miejskich (teren obok straży pożarnej)

Trasa i dystans: 26 km, Puławy – Skowieszyn - Las Stocki - Kolonia Zbędowice – Parchatka - Puław.

Zapisy w Centrum Informacji Turystycznej w Puławach osobiście, mailowo: turystyka@domchemika.pl lub telefonicznie pod numerem 81 4586840. Rejestracja uczestników trwa od 01 do 17 kwietnia 2020 r. lub momentu wyczerpania limitu miejsc.

 

Grupę uczestników poprowadzi Mariusz Karolak oraz Tomasz Kitka - instruktorzy CIT.

 

Instruktorzy sugerują uczestnikom wyposażenie się w preparaty zapobiegające kleszczom i insektom.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich – powyżej 16 roku życia (mających pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych).

 

REGULAMIN

Daty związane z tym wydarzeniem:

19 Kwietnia 2020 (nie)Winny Rajd Pieszy
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"