Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Zapisy na zajęcia w Dziecięcym Teatrzyku "Figielek" i na warsztaty Zabawa w Teatr

Program

Zapisy na zajęcia w Dziecięcym Teatrzyku "Figielek" i na warsztaty Zabawa w Teatr

 

Zapraszamy najmłodszych miłośników teatru do wspólnej zabawy na zajęciach w Dziecięcym Teatrzyku „Figielek”!


Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-7 lat.


Autorski program zajęć Teatrzyku „Figielek” dostosowany jest do możliwości i umiejętności każdego dziecka. Uczestnicy pracują nad ruchem, dykcją i emisją, zapoznają się z poezją i literaturą dziecięcą. Tworzą swoje pierwsze etiudy teatralne. Dzięki pracy warsztatowej i występom przełamują swoją nieśmiałość. Zajęcia to także samodzielna praca nad scenografią, rekwizytem i strojem. Całoroczną pracę grupy wieńczy premiera spektaklu teatralnego!

 

 

Pozwól swojemu dziecku na wszechstronny, swobodny rozwój, poprzez uczestnictwo w różnorodnych formach aktywności artystycznej na zajęciach warsztatowych „Zabawa w Teatr”!

 

Warsztaty „Zabawa w Teatr” pozwalają na połączenie wszystkich typów ekspresji dziecięcej: plastycznej, słownej, muzycznej i ruchowej. Zabawy teatralne mają na celu uruchomienie wyobraźni dziecka opartej na skojarzeniach, wyrobienie umiejętności wyrażania uczuć i nastrojów, przygotowanie ciała i rozwój jego ekspresji, przygotowanie aparatu mowy, uświadomienie możliwości głosu i poprawienie jego sprawności oraz opanowanie tremy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 lat.


Zapisy na obie grupy teatralne prosimy kierować na adres mailowy: anna.filipiak@domchemika.pl do 30 września. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko oraz wiek dziecka a także numer kontaktowy rodzica/opiekuna.


Spotkanie organizacyjne odbędzie się na początku października.  Obie grupy prowadzi instruktor Anna Filipiak-Matras. 


Daty związane z tym wydarzeniem:

30 WrześNia 2020 Zapisy na zajęcia w Dziecięcym Teatrzyku "Figielek" i na warsztaty Zabawa w Teatr
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"