Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Biennale Fotografii Puławskiej - wernisaż on-line

Program

miejsce:
Kanał YouTube POK "Dom Chemika"

Biennale Fotografii Puławskiej - wernisaż on-line

 

Miłośników fotografii zapraszamy serdecznie do oglądania on-line wystawy z pierwszego Biennale Fotografii Puławskiej zatytułowanego „Puławy - moje miejsce, moje inspiracje”.


Biennale Fotografii Puławskiej to wystawa przeglądowa prezentująca zarówno prace osób profesjonalnie zajmujących się fotografią, jak i amatorów ze środowiska puławskiego. Wydarzenie skierowane było do wszystkich tych, którzy przy pomocy obiektywu aparatu fotograficznego potraf ukazać walory kulturowe, krajobrazowe czy turystyczne Puław, którzy poszukują inspiracji zarówno w historii, jak i współczesności naszego miasta.


Celem Biennale było stworzenie możliwości fotografującym z Puław do zaprezentowania swoich prac szerszemu forum odbiorców i promocji lokalnej fotografii.


Do przeglądu napłynęło 50 zdjęć, z których jury w składzie: Danuta Kuciak, Maks Skrzeczkowski i Daniel Mróz, zakwalifikowało do wystawy 28 prac.


Wśród najczęściej podejmowanej tematyki znalazły się puławskie zabytki. Wielu autorów skupiło się także na przyrodzie: parkowej przestrzeni, terenach nadwiślańskich i miejskich błoniach. Na wystawie zobaczymy również fotografię reportażową.

 

Wernisaż on-line 6 listopada o godz. 18:00 na kanale YouTube POK "Dom Chemika". Zapraszamy.

 

Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Puławy.


 


Biennale Fotografii Puławskiej - wernisaż online (6 listopada 2020 r.)

Daty związane z tym wydarzeniem:

6 Listopada 2020 | Strona internetowa POK "Dom Chemika", godz. 18:00 Biennale Fotografii Puławskiej - wernisaż on-line
29 Stycznia 2021 Biennale Fotografii Puławskiej - zakończenie wystawy
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"